Nasz team

Przede wszystkim zapraszamy do NASZEGO SKLEPU gdzie znajdziecie dużo ciekawych i interesujących technicznie i cenowo produktów.

To taki początek MARKETINGOWY – Żyć trzeba 🙂

A teraz tak na poważnie – kilka słów o naszym Zespole .

Zespół OEM+ Tuning Center tworzą ludzie w wieku od 20 do 25 lat, którzy poznali się zupełnie przypadkowo. Było to kilka lat temu, podczas poszukiwania pomysłów na modyfikacje swoich samochodów. Początkowo wirtualni koledzy, śledzący regularnie różne fora internetowe i grupy dyskusyjne, a teraz grupa przyjaciół i współpracowników. OEM+ to ludzie pełni pomysłów i zapału do działania.

Swoją pasją i zamiłowaniem do tuningowania pojazdów postanowili kultywować nieznany do tej pory w Polsce styl tuningowy, jakim jest OEM+.

Dlaczego właśnie ten styl? Odpowiedź na to pytanie jest bardzo prosta – zwyczajnie nie kręcą ich “szpojlery” z taniego laminatu, wiaderka szpachli i lakiery w kolorach tęczy. Nie znoszą też świecących neonów i chińskich ksenonów. Tuningują pojazdy oryginalnymi akcesoriami pochodzącymi z najbogatszych lub najbardziej sportowych wersji samochodów, co daje im poczucie pewności, że użyte przez nich części są najwyższej jakości. OEM+ to pewność, że całokształt projektu pomimo braku przepychu i stonowaniu będzie robił wrażenie nie tylko na Kliencie, ale także na wszystkich, którzy go zobaczą.

OEM+ Tuning Center posiada dostęp do nowych, jak i używanych części tuningowych, a także do części OEM. Firma zajmuje się również bezpośrednim importem oryginalnych części i akcesoriów do pojazdów takich, jak BMW-Alpina oraz VW/Audi/Seat/Skoda.

W OEM+ tuningujemy samochody wszystkich marek, jednak specjalizujemy się głównie w tuningu mechanicznym i optycznym pojazdów z grupy VAG, a więc VW,  Audi, Seat i Skoda. Wisienką na naszych projektach są akcenty pochodzące z pojazdów, budzących podziw wielu kierowców, jak np. oryginalne alufelgi pochodzące z Porsche 911 Turbo, zamontowane w naszym byłym samochodzie demonstracyjnym.

Aktualnie naszym samochodem demonstracyjnym jest VW Golf MK 6. Zdjęcia znajdziecie w zakładce DEMO Car. Jeżeli nasz projekt Wam się podoba to lajkujcie 🙂 ( łapki w górę ) .

Kilka modyfikacji: kompletny pakiet wizualny w wersji R style, wydech zmodyfikowany przez naszego partnera – firmę  Ulter, alufelgi Japan Racing,

Jeżeli szukasz kompletnego pakietu dla swojego bolidu lub poszczególnych elementów których nie możesz odnaleźć na naszej stronie to zapraszamy do kontaktu.